Online klub slovenčiny – prihláste sa na waiting list

Individuálne lekcie slovenčiny pre cudzincov

Hovorte lepšie po slovensky

Komunikujte po slovensky v každej situácii. Bez stresu a s úsmevom na tvári.

Cítite sa neisto, keď komunikujete po slovensky?

Máte strach hovoriť po slovensky, lebo nechcete urobiť chybu?

Potrebujete sa zlepšiť v slovenčine pre prácu, štúdium alebo osobné dôvody?

Alebo chcete hovoriť lepšie po slovensky, ale nemáte s kým?

Hľadáte niekoho, kto vám opraví chyby a vysvetlí, prečo to nie je správne?

Na individuálnych lekciách vám pomôžem lepšie rozumieť po slovensky a zbaviť sa strachu aj stresu pri komunikácii v slovenčine. Vydajte sa spolu so mnou na cestu za sebaistejšou slovenčinou.

Na mieru

Vo výučbe slovenčiny ako cudzieho jazyka akcentujem individuálny prístup. Vaše lekcie a domáce úlohy preto pripravím vždy presne podľa toho, čo budete v konkrétny moment potrebovať pre svoj progres.

Po slovensky

Na lekciách vás budem podporovať v tom, aby ste hovorili iba po slovensky. Len tak sa rýchlo a jednoducho naučíte komunikovať v slovenčine. V prípade potreby použijeme sprostredkujúci jazyk, napr. angličtinu alebo nemčinu.

Bez učebníc

Zažijete učenie pomocou autentických slovenských materiálov, pretože sú zdrojom reálneho jazyka. Pôjde o rôzne zaujímavé témy. Je to najefektívnejší spôsob, ako lepšie porozumieť rodeným hovoriacim.

Zábava

Pomôžem vám nielen naučiť sa po slovensky, ale aj sa zamilovať do slovenčiny. Individuálne lekcie a úlohy budú interaktívne, zaujímavé, zábavné, ale zároveň efektívne. Určite sa nebudete nudiť.

Priateľská atmosféra

Verím, že učenie nemusí byť mučenie. V príjemnej a uvoľnenej atmosfére budete spolu so mnou objavovať všetky krásy slovenského jazyka, slovenskej kultúry, mentality aj samotného Slovenska.

Flexibilita

Spoločne so mnou objavíte čaro online lekcií prostredníctvom platformy, ktorú si sami vyberiete. Budete si užívať lekcie z pohodlia svojho domova a v čase, ktorý vám najviac vyhovuje. Prispôsobíme ich vášmu životnému štýlu.

Zamilujte sa do slovenčiny pomocou individuálnych online lekcií, na ktorých sa naučíte presne to, čo potrebujete, aby ste sa cítili istejšie pri komunikácii v slovenčine.

Ako vyzerajú individuálne lekcie?

Pred prvou lekciou vám ponúkam 15-min. online stretnutie ZADARMO, na ktorom zistím vašu jazykovú úroveň a dohodneme sa na detailoch našej spolupráce. Iba tak budem vedieť pre vás pripraviť lekcie, na ktoré sa budete tešiť a dosiahnete svoj vysnívaný progres v učení.

Jedna individuálna lekcia trvá 45 min.

Lekcie sú online, a to prostredníctvom platformy, na ktorej sa vopred dohodneme (Skype, Google Meet, …).

Prístup do zdieľanej učebne (Google Classroom), v ktorej budete mať naplánované lekcie, ako aj prehľadne a systematicky zorganizované všetky materiály z lekcií.

Kontrola a oprava domácich úloh s komentármi na zlepšenie.

Podpora mimo lekcií v podobe bonusov (v závislosti od výberu balíčka).

Čo hovoria o lekciách moji študenti

Počas svojej dlhoročnej profesionálnej lektorskej kariéry som pomohla už 1000+ cudzincov na slovenských i zahraničných univerzitách, v jazykových kurzoch a na individuálnych lekciách. Potrebovali sa naučiť slovenčinu pre štúdium, prácu alebo osobné dôvody. Začali hovoriť po slovensky bez stresu a cítili sa istejšie, aj keď si predtým mysleli, že to nikdy nedokážu.

5/5
Susan

Susan

Colorado, USA

5/5
David

David

New York, USA
(Momentálne žije na Slovensku.)

5/5
Gabriela

Gabriela Primova

Konzulka na ambasáde Bulharskej republiky v Bratislave

5/5
Richard

Richard

Binghamton, USA
(Momentálne žije na Slovensku.)

5/5

„Konverzačné lekcie s Lenkou sú nádherné. Lenka pripraví veľa zaujímavých materiálov, tak lekcie sú zároveň užitočné a zábavné. Lenka je veľmi schopná lektorka. Počas celej lekcie sa rozprávame iba po slovensky a to je super!

Adrian

Adrian z Veľkej Británie

5/5

S lektorkou Lenkou bolo ľahké naučiť sa jazyk. Vždy nám poskytla množstvo učebných materiálov, cvičenia na upevnenie pravidiel, jasné vysvetlenia, ak sme niečomu nerozumeli, a opakovala nám ťažké body. Ďalším veľkým plusom bolo, že sa snažila, aby sme viac hovorili po slovensky, a robila to ľahko a nenútene. Lenka je veľmi kompetentná učiteľka, podáva krásny slovenský jazyk.“

Dinara a Arman

Dinara a Arman z Kazachstanu

5/5

„Zúčastnila som sa individuálneho kurzu a odporúčam ho cudzincom, ktorí sa chcú naučiť po slovensky. Lenka akcentuje veľmi zábavný, ale nie povrchný spôsob učenia slovenského jazyka. Lekcie sú interaktívne, videá na vysvetlenie gramatiky sú veľmi jasné a naozaj užitočné.“

Alessia-Febbraro

Alessia z Talianska

5/5

„Lekcie s Lenkou spĺňajú všetky moje očakávania. Sú príjemné, zábavné a zaujímavé. Simulujú bežnú komunikáciu na rozdiel od akademických učebníc. Lenka je kvalifikovaná lektorka, ktorá je veľmi pozorná a orientovaná na individualitu študenta. Vďaka lekciám s ňou sa cítim istejšie, keď hovorím po slovensky. Prirodzeným spôsobom dokáže posúvať moje jazykové schopnosti vpred. Preto by som určite odporučil lekcie s ňou aj iným cudzincom, ktorí sa učia slovenčinu.“

Dmitrii

Dmitrii z Ruska

Viete, čo je na tom najlepšie? To, že aj vy môžete lepšie rozumieť a hovoriť istejšie po slovensky. Vydajte sa spolu so mnou na cestu za plynulejšou slovenčinou.

ZÁKLADNÝ
BALÍČEK LEKCIÍ

🗣️
BUĎTE SO SLOVENČINOU V KONTAKTE

✅ Udržujte svoju slovenčinu 1-krát za týždeň pomocou individuálnych lekcií a pravidelných aktivít (cvičení, diskusií a skupinových lekcií) v online klube.
Objavte radosť z učenia v komunite nadšencov slovenského jazyka i kultúry a získajte nových priateľov z celého sveta.

ČO OBSAHUJE BALÍČEK?

💬 20 individuálnych lekcií slovenčiny (po dobu max. 5 mesiacov)

🎁

1 BONUS

Prístup do online klubu slovenčiny Jazykové fitko (na 6 mesiacov)

💶

CENA: 690 EUR

INTENZÍVNY
BALÍČEK LEKCIÍ

🗣️🗣️🗣️
ZAČNITE SVOJU INTENZÍVNU CESTU SO SLOVENČINOU
✅ Urobte rýchlejší progres v slovenčine nielen pomocou individuálnych lekcií 2-krát za týždeň, ale aj pravidelných jazykových a konverzačných aktivít v online klube
Otestujte svoju úroveň jazyka, zlepšite ju aj vďaka gramatickému videokurzu s interaktívnymi cvičeniami a precvičujte slovenčinu v komunite nadšených cudzincov.

ČO OBSAHUJE BALÍČEK?

💬 40 individuálnych lekcií slovenčiny (po dobu max. 5 mesiacov)

🎁🎁🎁

2 BONUSY

Prístup do online klubu slovenčiny Jazykové fitko (na 6 mesiacov)

Videokurz Gramatické fitko, v ktorom sa naučíte základy slovenskej gramatiky a precvičíte si ich pomocou rôznych interaktívnych cvičení

💶

CENA: 1390 EUR

Cenu je možné zaplaťiť aj na splátky – po 2 častiach.

Cvičenie robí majstra!

Začnite preto hovoriť lepšie po slovensky s mojou podporou nielen na individuálnych lekciách, ale aj mimo nich. Balíčky lekcií s výhodnými bonusmi som navrhla tak, aby vám s tým čo najviac pomohli.

Neviete sa rozhodnúť, ktorý balíček je pre vás najlepší? Dohodnite si so mnou online stretnutie.

Kto som a prečo by ste mali mať lekcie práve so mnou?

Volám sa Lenka a od malička som sa chcela stať učiteľkou. Preto som študovala učiteľstvo cudzích jazykov, získala som doktorát (PhD.) zo slovenského jazyka a literatúry. Som profesionálna lektorka slovenčiny s dlhoročnou praxou a tiež zakladateľka platformy Učíme (sa) slovenčinu, prostredníctvom ktorej pomáham cudzincom zamilovať sa do slovenčiny bez učebníc.

Viete, prečo učím bez učebníc? Keď som v roku 2011 začala učiť slovenčinu ako cudzí jazyk, samozrejme, používala som učebnice. Ale videla som, že na lekcii chýba energia. Práca s učebnicou mojich študentov nudila, a preto som sa rozhodla pripravovať rôzne kreatívne aktivity, vlastné učebné materiály a pracovné listy.

Mojim študentom sa veľmi páčilo, keď na lekciách pracovali s autentickými, čiže originálnymi slovenskými textami. Rýchlo som pochopila, že tieto texty sú zdrojom reálnej slovenčiny. Mojím cieľom je, aby študenti lepšie rozumeli a hovorili s rodenými hovoriacimi zo Slovenska. Jednoducho, aby rozumeli reálnej slovenčine, a nie učebnicovej.

Lenka - Cvičenie robí majstra

Na svojich lekciách akcentujem individuálny prístup a priateľskú atmosféru. Každý študent je jedinečný, a preto podľa môjho názoru potrebuje personalizovanú podporu. To je dôvod, prečo pripravujem lekcie šité na mieru. Svojich študentov učím nielen rozumieť a hovoriť, ale aj myslieť po slovensky a pochopiť slovenskú kultúru aj mentalitu.  

Verím, že cvičenie robí majstra. Aj vy sa dokážete naučiť lepšie po slovensky, ak budete slovenčinu pravidelne používať. Poďte ju cvičiť spoločne so mnou. 

Lenka Ježó Garančovská, PhD.

Nebuďte na svojej ceste za lepšou slovenčinou sami. Vďaka mojim vysvetleniam, mojej motivácii, podpore a spätnej väzbe dostanete všetko, čo potrebujete, aby ste hovorili po slovensky v každej situácii bez stresu a s úsmevom. 

Cena

Cena za individuálne lekcie
Počet lekcií Dĺžka lekcie Cena za 1 lekciu Cena
1 lekcia 45 minút 35 EUR 35 EUR
5 lekcií 5 x 45 minút 33 EUR 165 EUR
10 lekcií 10 x 45 minút 31 EUR 310 EUR
20 lekcií 20 x 45 minút 29 EUR 580 EUR
Lenka Učíme(sa)slovenčinu

Lenka

Som profesionálna lektorka slovenčiny a autorka platformy ucimesaslovencinu.sk, na ktorej pomáham cudzincom zamilovať sa do slovenčiny bez učebníc. Pripravujem lekcie šité na mieru, pri ktorých sa naučíte nielen sebaistejšie hovoriť, ale aj myslieť po slovensky a pochopiť lepšie slovenskú mentalitu. Mám rada výzvy, cestovanie, hory a more.

Táňa

Tatiana

Som pragmatická lektorka slovenčiny, ktorá svojich študentov pripravuje na reálnu komunikáciu v bežnom živote. Pri výučbe využívam komunikatívny prístup a orientujem sa na mierne pokročilých študentov. Mám rada hlboké rozhovory, daždivé večery a k tomu bylinkový čaj. Cestujem naľahko a namiesto fotografovania nasávam atmosféru. 

Marta

Marta

Som lektorka slovenčiny na cestách. Pomáham cudzincom zamilovať sa do slovenčiny od prvého momentu. V priateľskej atmosfére ich krok za krokom pripravujem k tomu, aby sa nebáli a začali hovoriť po slovensky. Mám rada všetky aktivity na čerstvom vzduchu, napríklad turistiku, bicyklovanie, ale aj čítanie na pláži.

Návrat hore

Prihlásenie

Profil