Online klub slovenčiny – prihláste sa na waiting list

💌 ZĽAVA PLATÍ LEN DO 5. FEBRUÁRA 💌

ŠPECIÁLNA PONUKA

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

Radi pracujete s obrázkami alebo komiksmi? Preferujete na svojich lekciách originálne učebné materiály? Ak áno, potom tento 16-stranový komiks urobí veľkú radosť nielen vám, ale aj vašim učiacim sa.

12,00 €

Dajte svojim žiakom či študentom možnosť vytvoriť si vlastný komiksový príbeh od A do Z, v ktorom vdýchnu život dvom hlavným protagonistom a ukončia ich spoločný príbeh podľa vlastných predstáv.

Tento komiks s alternatívnym koncom obsahuje 16 strán s 26 autorskými obrázkami od Karolíny Shipstead spolu s metodickou príručkou. Táto konverzačná aktivita je univerzálna, a preto je vhodná tak pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých. Využijete ju na svojich lekciách nielen počas sviatku sv. Valentína, ale aj na ktorejkoľvek lekcii počas roka, ktorej ústrednou témou je obdarúvanie a medziľudské vzťahy.

Aktivity sú určené pre:

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Spolu s komiksom dostanete aj metodickú príručku s 9 tipmi, ako s ním čo najefektívnejšie pracovať. Ku každej strane komiksu máte návod, ako postupovať spolu so zoznamom otázok, ktoré im máte položiť.

V komikse prediskutujete tieto témy:

1. Zoznámenie sa
2. Opis osoby (zovňajšok a charakterové vlastnosti)
3. Profesie a zamestnanie
4. Hobby
5. Bývanie
6. Emócie
7. Medziľudské vzťahy
8. Nakupovanie (oblečenie, kozmetika, elektronika, …)
9. Oslava sviatku (Valentín, narodeniny, meniny, výročie, Vianoce, …)
Návrat hore

Prihlásenie

Profil