Online klub slovenčiny – prihláste sa na waiting list

🎄 ZĽAVA PLATÍ LEN DO 15. DECEMBRA 🎄

vianočná akcia – zľava 17%
vianočná akcia
zľava 17%
Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

VIANOČNÉ LEKCIE BEZ STRESU

Ušetrite čas vďaka originálnej obrázkovej aktivite a zažiarte na svojich lekciách ako hviezda na vianočnom stromčeku

Máte pocit, že pred Vianocami nič nestíhate, a preto by ste najradšej zrušili všetky svoje lekcie, ale nemôžete si to dovoliť?

Zažívate každoročne stres, keď si potrebujete pripraviť pútavé lekcie s vianočnou tematikou?

Alebo potrebujete novú dávku inšpirácie do svojich vianočných lekcií, aby ste ich oživili a vzbudili väčší záujem zo strany učiacich sa?

Vianočná obrázková aktivita predstavuje efektívne riešenie, ako si rýchlo a jednoducho pripraviť zábavné lekcie prostredníctvom originálneho učebného materiálu počas najhektickejšieho obdobia roka.

cas

Úspora času

Nemusíte stráviť hodiny prípravou učebných materiálov. Originálne obrázkové aktivity sú pripravené na okamžité použitie.

stres

Menej stresu

Namiesto stresu z prípravy vlastných materiálov môžete využiť hotové obrázkové aktivity a sústrediť sa tak viac na samotnú výučbu.

zabava

Viac zábavy

Využite neobmedzené možnosti vizuálnych podnetov, ako aj silu hravosti a kreativity na vytvorenie nezabudnuteľných lekcií, ktoré si vaši učiaci sa zamilujú.

interakcia

Vyššia interakcia

Obrázky podnecujú diskusiu, ktorá je kľúčová pre rozvoj jazykových zručností a komunikačných kompetencií učiacich sa.

plus

Obohatenie výučby

Integrácia vianočných, ako aj novoročných zvykov a tradícií do výučby cudzích jazykov poskytuje učiacim sa nielen jazykové, ale aj kultúrne poznatky, ktoré sú nemenej dôležité.

univerzalne

Univerzálne použitie

Materiály sú vhodné pre všetky jazykové úrovne rôznych cudzích jazykov a môžu byť prispôsobené potrebám odlišných vekových skupín učiacich sa.

Čo hovoria o materiáloch z mojej dielne učitelia a lektori cudzích jazykov?

Čo všetko tento učebný materiál obsahuje?

Tento balík zahŕňa 10 obrázkových strán s autorskými kresbami od Karolíny Shipstead s vianočnou tematikou.

Každá strana je navrhnutá tak, aby podnecovala učiacich sa ku konverzácii na témy, ako sú zimné aktivity, prípravy na Vianoce, vianočné zvyky a tradície u nás i v zahraničí.

Materiály sú vhodné pre rôzne cudzie jazyky a všetky jazykové úrovne - od začiatočníkov až po pokročilých.

Materiály sú dostupné v digitálnej podobe, preto je s nimi možné pohodlne pracovať v online prostredí, čo zároveň nevylučuje ani ich použitie v prostredí školy alebo inej vzdelávacej inštitúcie. Je ich však nutné vytlačiť alebo zdieľať na (digitálnej) interaktívnej tabuli.

Ale to nie je všetko! Mám pre vás ešte 2 skvelé bonusy, pomocou ktorých si užijete svoje lekcie oveľa viac.

NOVOROČNÉ OBRÁZKY

K Vianočnej obrázkovej aktivite dostanete navyše 2 bonusové strany autorských kresieb s novoročnou tematikou, aby ste si pripravenými materiálmi uľahčili štart do nového kalendárneho roka.

vianocne lekcie vzor

E-BOOK S KREATÍVNYMI TIPMI

Súčasťou učebného materiálu je aj e-book so 6 tipmi, ako kreatívne(jšie) pracovať s obrázkami a využiť ich potenciál na maximum tak, aby bola lekcia pre vašich učiacich sa zážitkom.

vianocne lekcie e-book

Staňte sa aj vy pomocou tohto univerzálneho učebného materiálu s bonusovými aktivitami hviezdou vianočnej výučby, rozžiarte novoročné lekcie a ponúknite svojim učiacim sa nezabudnuteľné jazykové zážitky plné zábavy, učenia a kreativity.

18,00 €

Kto pre vás tieto učebné materiály pripravil?

Volám sa Lenka a od malička som sa chcela stať učiteľkou. Ako som v prvej triede nastúpila do prostredia školy, doteraz som z neho neodišla. (Ak nepočítam niekoľkomesačnú prestávku počas materskej dovolenky.) Som zanietenou lektorkou cudzích jazykov s dlhoročnou praxou a posledné roky intenzívne pomáham učiteľom a lektorom zamilovať sa do výučby cudzích jazykov bez učebníc.

Keď som sa pred 12 rokmi rozhodla vzdať výučby nemčiny a venovať sa výhradne výučbe slovenčiny ako cudzieho jazyka, zistila som, že výber didaktických materiálov bol výrazne obmedzený, a to len na učebnice.
Lenka z Ucimesaslovencinu

Apropo, poznáte niekoho, kto sa s radosťou učí z učebníc? Moji študenti do tejto kategórie rozhodne nepatrili, a práve to ma podnietilo pustiť sa do vytvárania vlastných didaktických materiálov. Väčšina digitálnych produktov, ktoré pripravujem, je určených do výučby slovenčiny ako cudzieho jazyka. Avšak momentálne ma baví tvoriť univerzálne konverzačné aktivity do výučby akýchkoľvek cudzích jazykov. A práve Vianočná obrázková aktivita je jednou z nich. Poďte sa pomocou nej stať hviezdou svojich lekcií nielen s vianočnou, ale aj novoročnou tematikou.

Lenka Ježó Garančovská, PhD.

S kým som spolupracovala?

wocabee

Wocabee

Webináre orientované na výučbu cudzích jazykov pre učiteľov ZŠ a SŠ

Liga za ľudské práva

HRL

Príprava videokurzu na integráciu Ukrajincov a Ukrajiniek na Slovensku

mpc

Metodicko-pedagogické centrum

Séria webinárov zameraných na výučbu slovenčiny ako cudzieho jazyka

ISEIA logo

ISEIA

Príprava didaktických materiálov pre International Slovak Educational Institution and Association

Včielka

Audit aplikácie zacielenej na výučbu slovenčiny ako cudzieho jazyka

GoStudy

Príprava časovo-tematických plánov pre